Trzy apteki w Przasnyszu zawiesiły działalność

Trzy przasnyskie apteki zawiesiły działalność. Leków na razie nie będziemy mogli kupić w aptekach należących do firmy Elixir.

 

Klienci aptek należących do firmy Elixir napotykają zamknięte drzwi. Na nich można jedynie przeczytać kartkę „Apteka nieczynna do odwołania. Przepraszamy”. Okazuje się, że firma zawiesiła działalność w Przasnyszu.

Do Starosta Powiatowego w Przasnyszu wpłynęło pismo od firmy ELIXIR M.A. Kwiatkowscy Sp. J., zawiadamiające o zawieszeniu do odwołania działalności aptek zlokalizowanych w Przasnyszu.

Chodzi o apteki zlokalizowane przy ul. Orlika 18, Orlika 42 oraz Rynek 19. Te w czasie zawieszenia działalności nie będą również pełniły dyżurów nocnych oraz świątecznych.

 

Poniżej prezentujemy treść pisma, które wpłynęło do Starostwa Powiatowego:

„Uprzejmie informuję, iż z dniem 24.05.2023 r. została zawieszona do odwołania działalność aptek należących do naszej firmy a zlokalizowanych w Przasnyszu przy ul. Orlika 18, Orlika 42, Rynek 19. Apteki w czasie zawieszenia działalności nie będą pełniły dyżurów nocnych oraz świątecznych. O zawieszeniu działalności aptek zgodnie z obowiązującą procedurą został poinformowany Wojewódzki Nadzór Farmaceutyczny w Warszawie”.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
Wyborca
10 dni temu

Tęsknić nie będę. Zawsze wciskali jakieś drogie suplementy do zakupów w ogóle nie informując ile to kosztuje. Dopiero na paragonach się dowiadywałem że za jakieś byle co dalem 50zl

Mariusz
Mariusz
10 dni temu

Akurat w tych aptekach ceny miały marże chyba z 300 procent, więc raczej nie splajtowali, tylko opchną komuś nieźle prosperujący biznes

Amator
Amator
10 dni temu
Reply to  Mariusz

Biznes z taką marżą można prowadzić do czasu kiedy wszyscy się zorientują, że to zdzierca. Zresztą teraz nawet jak odbierasz przesyłkę w aptece taniej kupować w internecie.

Mustafa Hadid
Mustafa Hadid
10 dni temu
Reply to  Mariusz

hola, hola. Te trzy apteki to beda niedlugo kebaby i butiki z burkami, hijabami. Bedzie tez mozna kupic slynna Nargila Shisha wodna fajke. Juz niedlugo ,
Jak tylko Tusku wygra i nas wpusci a unia zarelokuje reszte z zachodu w Polsce i tym milutkim Przasnyszu.
Bedziecie Przasnyszanie zadowolenia, u nas sami lekarze, prawnicy, inzynierowie, imani.A i niewierne naucza sie nowej mody i zakrywac cialo.
sa la ma lej kum

Pawlo
Pawlo
10 dni temu
Reply to  Mustafa Hadid

A kto teraz rządzi że się zamykają , Tusk czy Pisiory ?😂 To taka odpowiedź na Twój głupi komentarz

Tolek
Tolek
10 dni temu
Reply to  Pawlo

Pisiory nie zamykają tylko cwaniacy z PSL I PO

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
Reply to  Tolek

No jasne. Wina Tuska. Prawda?

Tomasz
Tomasz
7 dni temu
Reply to  Tolek

jedna banda PiS, PO, SLD, PSL, to wszystko socjaliści i komuchy, jedni bardziej kościelni inni mniej, po-wskie pieski Berlina przynajmniej się nie kryją kto jest ich panem, pisowskie pieski kleru wycierają sobie gębę Bogiem, a poza tym to z podkulonym ogonem wypełniają rozkazy z Brukseli czy Waszyngtonu

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
Reply to  Mustafa Hadid

Ależ z Ciebie przygłup.

Mustafa Hadid
Mustafa Hadid
9 dni temu

przyglup a co to takiego ?
czy to cos w stylu 'ciapaty” wtedy wypraszam sobie bo to rasizm
Tak czy inaczej, przyglup nie przygloop , byle Marku bysmy wygrali.
i do przodu
POKO z nami bedzie spoko
twoja niewierna nam sprzatac hate
i polykac dzida (nie wiedziec co to znaczy ale czesto tak mowisz, znaczy cos dobrego rozumia)

myto
myto
9 dni temu
Reply to  Mustafa Hadid

Ale ty głupi.

Gość
Gość
10 dni temu

Remonty robią.

Ola
Ola
10 dni temu

To były chyba najdroższe apteki w Polsce, ceny minimum dwukrotnie wyższe, niż powszechnie dostępne. Zalecałabym niższy poziom pazerności. Ludzie są być może jeszcze głupsi, niż się redaktorowi Lisowi wydaje, ale liczyć potrafimy, zwłaszcza kiedy cena x2

Tolek
Tolek
10 dni temu
Reply to  Ola

Nauczyli sie

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
10 dni temu
Reply to  Ola

To nie był komentarz Redaktora Lisa tylko Jacka Kurskiego.

Jeremi
Jeremi
9 dni temu

Mylisz się chłopczyno,to lisek tak powiedział
A oto cytat.
– Jestem wystarczająco inteligentny żeby pracować w telewizji, ale nie żeby ją oglądać […]. Nie możemy mówić poważnie, bo poważnie to znaczy nudno. A nudno, to te barany wezmą pilota i przełączą […]. Widz w Polsce wybaczy wiele, bardzo wiele. Ale jednego nigdy, przenigdy nie wybaczy- tego, że go potraktujemy poważnie […]. Ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi… […].

Otwórz oczy człowieku
Otwórz oczy człowieku
10 dni temu

Wystarczy sobie przypomnieć ile aptek było w Przasnyszu 20-30 lat temu i wystarczało(1 lub2) przy prawie tej samej ludności..a dzisiaj Przasnysz i okolice minimum kilkanaście i wszystkie prosperują b.dobrze a więc morał jaki?

Zenek
Zenek
9 dni temu

Pamiętam! Pamiętam też kolejki, ja pie**le, ile razy stałem w tych j****ch kolejkach w rynku a jak już swoje odstałem to się dowiedziałem że połowy tego co na recepcie nie ma…To jaki ten morał? Więcej aptek mniej kolejek?

Pacjent
Pacjent
10 dni temu

Żyję już kilka lat i aptekę w rynku pamiętam od zawsze, jest nieodłącznym elementem przasnyskiego rynku niejednokrotnie punktem nawigacyjnym i szkoda żeby zastąpił ją jakiś drogi butik z kolejnymi markowymi ciuchami nikomu nie potrzebnymi za które zapłacimy jeszcze więcej niż za leki a drugiej tak dobrze zaopatrzonej apteki w Przasnyszu nie nie ma i piszę to z autopsji nie że słyszenia, że nie wspomnę o miłej obsłudze, która nic nie wciska a wręcz niejednokrotnie sama proponuje tańsze wersje a poza tym myślę że niejeden z nas w sytuacji kryzysowej pierwsze kroki kierował właśnie do rynku bo wszystkie zamkniete a tam… Czytaj więcej »

Panta rhei
Panta rhei
10 dni temu
Reply to  Pacjent

Wszystko w życiu się zmienia. To, co było kiedyś, nie przystaje do obecnej rzeczywistości. W czasach komuny wiele było nieodłącznych elementów, sklepów w Rynku. Np. Pewex.

Nie będzie powiatu
Nie będzie powiatu
10 dni temu

Następny krok do likwidacji powiatu. Jest Nareście, co chcieliście .