Trzecioklasiści z Krzynowłogi Małej na pikniku integracyjnym

Uczniowie klas trzecich ze Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej wzięli udział w pikniku integracyjnym. W czasie jego trwania rozegrano mecz piłki nożnej – Uczniowie kontra Rodzice i Nauczycielki.

 

14 czerwca w  Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbył się piknik integracyjny, w którym udział wzięli trzecioklasiści wraz z rodzicami i wychowawcami klas.

– Dzieci zaopatrzone w koce rozlokowały się na trawniku przy boisku szkolnym. Rodzice zabrali się za grillowanie kiełbasek, przygotowanie stołu ze słodkościami i owocami. Pogoda tego dnia była kapryśna i momentami impreza przenosiła się do szkoły. Jednak grymasy pogodowe nie pokrzyżowały nam planów. Była dyskoteka i  zabawy integracyjne – relacjonuje szkoła.

Uczniowie zdecydowali, ze chcą rozegrać mecz piłki nożnej: Uczniowie kontra Rodzice i Nauczycielki.

 

– Finał zakończył się wynikiem 1:1, a dzieciaki były bardzo dumne ze swoich rodziców i wychowawczyń. W trakcie imprezy uczniowie otrzymali  poczęstunek, zorganizowany przez rodziców. Były grillowane kiełbaski, słodkie ciasta, babeczki, owoce, wata cukrowa i uwielbiane przez dzieci lody – dodaje szkoła.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments