Trwają prace porządkowe na poboczach dróg powiatowych. Koszona jest trawa, oczyszczone będą też zatoki postojowe

Powiatowy Zarząd Dróg w Przasnyszu prowadzi prace porządkowe na poboczach dróg powiatowych. Wykaszana jest trawa oraz oczyszczane są chodniki i zatoki postojowe.

 

– W pierwszej kolejności sprzęt został skierowany na drogi główne, gdzie standard utrzymania został określony jako „I” – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Do tej pory wycięto pobocza przy ponad 100 km dróg: 3234W Stara Wieś – Chorzele – Krasnosielc, 3227W Przasnysz – Baranowo, 3213W Przasnysz – Kobylaki – Brzeski Kołaki na odc. Przasnysz – Skierkowizna, 2361W Dzierzgowo- Rzęgnowo – Grójec – Klewki, 3238W Przasnysz – Mosaki,  3216W Janowo – Mchowo.

W poniedziałek, 10 czerwca prace prowadzono przy drogach: 3215W Duczymin – Jarzynny Kierz oraz 1238W  Wola Wierzbowska – Krasiniec.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec Rowerzysta
Mieszkaniec Rowerzysta
8 dni temu

A ścieżka rowerowa Dworzec PKS – Leszno – Targowa? A co z dojazdem i przejściem dla pieszych na skrzyżowaniu Leszno – Przemysłowa – Targowa do nowego Centrum Handlowego?!!

Zdegustowany
Zdegustowany
8 dni temu

To samo co przy targowisku – przeciskanie się między autami.
Ciekawe kiedy zetną te suche kikuty przy drogach?

Gosia
Gosia
8 dni temu
Reply to  Zdegustowany

Jak dostaną premie dużą

Gosia
Gosia
8 dni temu

A co na zarząd dróg do tego co piszesz zastanów się

Darek
Darek
8 dni temu
Reply to  Gosia

Powiatowy Zarząd Dróg zajmuje się drogami powiatowymi jak sama nazwa wskazuje – ludzie trochę myślenia. Od miejskich dróg jest Miasto, a dokładniej pewnie służby porządkowe MZGKiM 🙂

Mieszkaniec Rowerzysta
Mieszkaniec Rowerzysta
6 dni temu
Reply to  Darek

Droga do Targowej należny do powiatu.

Asia
Asia
8 dni temu
Reply to  Gosia

Nowlasnie halo 😀

Lolo
Lolo
7 dni temu

Najpierw pań Dyrektor że swoim kierownikiem doprowadzają do stanu „nędzy” ,a potem się szczycą że puścili ludzi i nakazali im robić porządek. Za starego kierownictwa pobocza były cięte min 3do 4 razy w roku. Teraz czekają na interwencję ludzi postronnych albo radnych. Wtedy na ich życzenie po wielu namysłach ruszają z pracami. Znaki pozarastane ,krzywo stojące, zastoiny po ulewach( brak objazdów interwencyjnych w czasie deszczu) skrzyżowania zakrzaczone(np. BARTNIKI) . Poprzednie kierownictwo które funkcjonowało do roku 2015 brało takie pracę na wiosnę i interweniowało zawsze kiedy była potrzeb. Po drugie stara grupa pracowników wiedziała co ma robić ,aby drogi skrzyżowania itd… Czytaj więcej »