Trwa zbiórka dla Adriana Wypyskiego – młody chłopak potrzebuje rehabilitacji po wypadku

Adrian jest uczniem klasy maturalnej Technikum Samochodowego w Przasnyszu. W nocy z 11 na 12 stycznia 2022 miał wypadek samochodowy, w skutek którego przez około 8 godzin leżał w samochodzie bez pomocy. Chłopak miał złamane dwa kręgi w odcinku piersiowym, stłuczenie miąższu płuc i obrzęk, co też wykluczyło go z samodzielnego oddychania na ponad 4 tygodnie.

 

Tegoroczny maturzysta potrzebuje zarówno długiej, jak i bardzo kosztownej rehabilitacji.

– Będziemy walczyć pomimo wszystkich przeciwności losu. Postawimy Adriana na nogi, aby znowu zobaczyć uśmiech na jego twarzy, którego tak bardzo nam teraz brakuje. Błagamy o wsparcie w tej trudnej i nierównej walce. Przed wypadkiem Adrian był radosny i pogodny, jego życie było wypełnione wyjazdami i przygodami, które tworzył wraz ze swoimi przyjaciółmi. Jeśli zapytacie przyjaciół Adriana, jaki jest, usłyszycie, że zawsze można na niego liczyć. Nigdy nie odmówi pomocy, nikomu kto zwróci się do niego z jakąkolwiek prośbą – dodaje rodzina Adriana.

 

Adrianowi nie udało się wziąć udziału w balu maturalnym, nie mógł napisać również egzaminu maturalnego. – Wypadek zabrał mu tak wiele… Nie pozwólmy, aby stracił jeszcze więcej – dodają bliscy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments