Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej. Czeka 50 etatów

Mazowiecka Służba Celno-Skarbowa czeka na Ciebie – Pod takim hasłem trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie. Na chętnych czeka 50 etatów.

 

Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Izbie Administracji Skarbowej w Warszawie. Na chętnych czeka 50 etatów. Kandydaci mogą składać dokumenty do 31 sierpnia br.

Służba Celno-Skarbowa w mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) zapewnia stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

– Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy – informuje Maria Jankowska, główny specjalista Wieloosobowego Stanowiska ds Wsparcia Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

 

Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

 

Jak aplikować

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia). Oferty mogą być składane w formie pisemnej w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu, zgodnie z ustawą z dnia 5 września 2016 roku o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

 

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments