Trwa nabór na nowy rok szkolny w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Przasnyski Medyk ma otwarte drzwi i chce dać szansę na zdobycie dobrego zawodu wszystkim chętnym.

 

– Prowadzimy nabór na wiele atrakcyjnych kierunków, praca w nauczanych przez nas zawodach jest powszechnie ceniona i bardzo ważna, gdyż stanowi wsparcie dla personelu medycznego. Słuchaczem naszej szkoły może zostać każda osoba pełnoletnia, posiadająca wykształcenie średnie (świadectwo ukończenia liceum lub technikum) – przy czym nie wymagamy matury. Nie stosujemy również ograniczeń wiekowych, dzięki czemu dajemy szansę wszystkim chętnym na zdobycie dobrego zawodu lub podniesienie kwalifikacji – informuje szkoła.

 

W ofercie szkoły znajdują się kierunki kształcące średni personel medyczny – od Opiekuna medycznego (gdzie od 1. września kształcenie będzie się odbywało według nowej podstawy programowej, a absolwenci tego kierunku zdobędą prawo do wykonywania zawodu – w tym np. do pobierania krwi czy podawania leków), przez Techników farmaceutycznych (znających produkty lecznicze, a także potrafiących samodzielnie wykonać lek), na Techniku usług kosmetycznych – który pozna tajniki pielęgnacji i upiększania – kończąc. Lista proponowanych kierunków jest długa.

– Szczególnie dbamy o to, by nasi słuchacze nauczyli się wykonywania zawodu – przy czym atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjazna. Posiadamy doskonale wyposażoną bazę dydaktyczną, stanowiącą zarówno sale wykładowe, jak i pracownie zawodowe, na których odbywają się zajęcia praktyczne – mówi Ewelina Kubacz, Kierownik Kształcenia Praktycznego w Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu.

 

Niewątpliwym atutem przasnyskiego Medyka jest fakt, iż proces dydaktyczny jest CAŁKOWICIE DARMOWY, a dla kandydatów z dalszych stron istnieje możliwość zakwaterowania w szkolnym internacie.

Absolwenci Medycznej Szkoły Policealnej w Przasnyszu znajdują pracę w kraju i za granicą, gdyż dyplom zawodowy jest honorowany w krajach Unii Europejskiej. Poza wyniesioną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi słuchacze zyskują nowe znajomości i przyjaźnie, które utrzymują się latami.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments