Trwa nabór do policji, również do KPP w Przasnyszu

Trwa procedura rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2022 roku na terenie województwa mazowieckiego. Są miejsca również w przasnyskiej jednostce.

 

Planowany termin przyjęć do służby w policji w 2022 roku:

  • 29 grudnia

 

w następujących jednostkach:

  • Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku
  • Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu
  • Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach
  • Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

 

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, nieskazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych

Ponadto osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej tj. odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesione do rezerwy.

 

red

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments