Trwa kolejna zbiórka dla Szymona Kozickiego. Rodzice proszą o wsparcie

– Właśnie zaczyna się piąty cykl immunoterapii Szymonka w Barcelonie. Po nim nasz Syn przejdzie szczegółowe badania. Z każdym kolejnym cyklem zbliżamy się do pokonania nowotworu i bardzo liczymy na to, że ten cykl będzie ostatnim, a badania pokażą remisję – poinformowali rodzice Szymona Kozickiego na stronie dedykowanej chłopcu.

 

Chłopiec zmaga się z nowotworem. Jest już niemal na końcu drogi do pokonania go. Rodzice chcą, by chłopiec dostał szczepionkę, która uchroni Szymona przed wznową. Ta jednak to ogromny wydatek. Rodzice po raz kolejny apelują o pomoc.

– Z każdym kolejnym cyklem zbliżamy się do pokonania nowotworu i bardzo liczymy na to, że ten cykl będzie ostatnim, a badania pokażą remisję. Dla nas jednak to jednak radosne i dramatyczne chwile. Jak najszybciej podana powinna być szczepionka przeciwko wznowie! A nie mamy na nią pieniędzy.  Na naszym pasku nie ma nawet 3 % a szczepionka musi być podana jak najszybciej – piszą.

 

– Bez szczepionki nowotwór ma ogromne szansę wrócić. Wówczas szansę na pokonanie go drastycznie maleją. Nie możemy do tego dopuścić – apelują.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
26 dni temu

Pomóżmy…to dziecko już tyle przeszło..
trzeba zrobić wszystko aby chłopiec otrzymał szczepionkę…