Trwa głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Pomóżmy projektowi z Przasnysza.

Głosować można do 16 listopada. Przypominamy, że wśród 107 projektów, które zakwalifikowały się do głosowania znalazł się również projekt z Przasnysza. Pomóżmy  zorganizować zajęcia jazdy konnej i tańca w naszym mieście.

 

Projekt znajduje się w kategorii projektów podregionalnych i oznaczony jest numerem 273 “Rozbudowanie tradycji regionalnych, wzbogacenie o aspekty historyczne z elementami tańca”. Jego autorem jest Pan Łukasz Skotnicki. Celem projektu jest stworzenie programu artystycznego o charakterze historycznym z czasów szlacheckich. W ramach projektu zorganizowane będą warsztaty taneczne (nauka tańców: Poloneza, Mazura, Kujawiaka, Krakowiaka i Oberka), nauka jazdy konnej dla różnych grup wiekowych, uczestnicy zapoznają się z kulturą, historią i tradycjami szlachty mazowieckiej.

Jak oddać głos w Budżecie Obywatelskim Mazowsza?

To, które projekty zostaną zrealizowane, zależy od mieszkańców Mazowsza. Głosowanie trwa do 16 listopada br. Każdy mieszkaniec Mazowsza może oddać dwa głosy – jeden na projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej. System nie daje możliwości głosowania „na raty” dlatego ważne jest, by głosy na oba projekty oddać za jednym razem! W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Głosować można za pośrednictwem platformy internetowej www.bom.mazovia.pl. Po dokonaniu wyboru, głosujący zostanie poproszony o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania oraz podanie numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Osoby nieposiadające telefonów lub komputerów będą mogły oddać głos w siedzibie urzędu i w jego delegaturach, po wcześniejszym umówieniu się. Projekty wybrane przez mieszkańców zostaną zrealizowane przez samorząd województwa w 2021 r.

By zagłosować na projekt przasnyski należy wybrać projekt z puli podregionalnej (podregion – ostrołęcki) wyszukać projekt nr 273 i zagłosować.

 

ren


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ddd
Ddd
8 miesięcy temu

Taniec jak najbardziej,niestety jazda konna nie (wg piątki dla zwierząt wykorzystanie zwierząt do rekreacji ma być zabronione)a szkoda ale co ja wiem?

Aaa
Aaa
8 miesięcy temu
odpowiada  Ddd

Teraz to chyba tylko taniec solo 😉 jak w parze zachować 2m dystansu 😉

Ddd
Ddd
8 miesięcy temu
odpowiada  Aaa

Jak by poszukać w historii tańca to może jakiś jest -tylko gdzie ćwiczyć?jedynie w grupie 4 osób😊