Trwa budowa sieci wodociągowej na ulicy Kolejowej w Przasnyszu. To ostatni etap inwestycji

Trwają prace w ciągu ulicy Kolejowej w Przasnyszu. Budowana jest sieć wodociągowa, która poprawi warunki zaopatrzenia mieszkańców z tego rejonu w wodę.

 

W Przasnyszu na ulicy Kolejowej Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prowadzi prace związane z budową sieci wodociągowej.

– Prace na ulicy Kolejowej odbywają się zgodnie z przyjętym wcześniej planem inwestycyjnym. Zadanie jest realizowane etapami od trzech lat i to co teraz widać, jest ostatnim etapem budowy nowej sieci wodociągowej – mówi nam Marcin Jakubowski, prezes MZGKiM w Przasnyszu.

Obecnie inwestycja wykonywana jest na odcinku od ulicy Polnej do Szosy Ciechanowskiej.

– Celem inwestycji jest poprawa warunków zaopatrzenia w wodę w południowej części miasta oraz zapewnienie możliwości przyłączenia do sieci wodociągowej nieruchomościom położonym przy ul. Kolejowej – dodaje nasz rozmówca.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gosia
Gosia
1 miesiąc temu

Najpierw się robi ulice i chodniki ,potem niszczy bo komuś się przypomniało że jeszcze trzeba zrobić sieć wodociągową, aby tak dalej długi będą jeszcze większe

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Teraz czekamy na weeekndowe frezowanie nawierzchni i wyrównanie jej kompleksowo a nie … łata na łacie ..

Czesław
Czesław
1 miesiąc temu

już po poprzednim etapie tej rozbudowy zniszczono nawierzchnię, niedawno próbując nieudolnie ją naprawić. Jednak dziury jak były tak są. Że ktoś odbiera tak wykonane prace to jest dramat

Konowal
Konowal
1 miesiąc temu

Nowe będzie długów, bo na kolejowej powstaną mieszkania. Więc będą wpływy z podatków do kasy miejskiej. Będą nowe bloki. Dlatego remontowali ja w ubiegłym roku iw tym roku też remontują.

mieszkaniec
mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Konowal

masz jakieś info czy link że planują tam bloki?

Konowal
Konowal
1 miesiąc temu
Reply to  mieszkaniec

Jaskółki na Wierzbie ćwierkały