Trójka łączy pokolenia. Uczniowie spotkali się z byłymi nauczycielami szkoły [FOTO]

Na 2022 rok przypada jubileusz 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Przasnyszu. Z tej okazji w placówce realizowane są różne projekty. Jeden z nich to „Trójka łączy pokolenia”.

 

W ramach projektu od połowy marca szkołę odwiedzają emerytowani nauczyciele, którzy pracowali w niej od momentu jej powstania. Celem spotkań jest przekazanie uczniom wspomnień, ciekawych historii, anegdot, jakie wydarzyły się na przestrzeni lat.

W ostatnim czasie z uczniów odwiedzili: Hanna Bobińska, Cezary Kiszkurno, Paweł Lipiński, Waldemar Maćkowski, Maria Siółkowska i Halina Fabrykiewicz.

 

– Podczas spotkania z uczniami opowiadali o wspaniałych chwilach spędzonych ze swoimi wychowankami, o różnych przygodach podczas wypraw, wycieczek. O konkursach, w których brali udział nasi absolwenci. Uczniowie podczas spotkania z ogromną przyjemnością wysłuchali ciekawych opowieści. Serdecznie dziękujemy za przybliżenie nam pięknych chwil i wydarzeń z życia naszej szkoły. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania w ramach projektu – podsumowała szkoła.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sidewinder
Sidewinder
1 rok temu

to byli sztywni nauczyciele . w myśl twarda życia szkoła . szkoda ze nie ma już . pokolenie młodzieży tez już nie te …..

przasnyszanka
przasnyszanka
1 rok temu

Żyjący i niezyjacy nauczyciele emeryci z Trójki to byli ludzie z pasją, pełna kultura I klasa,chociażby pań Waldemar Maćkowski muzyk ,artysta,nauczyciel w jednym…talent i pasja,rozkochał w każdej piosence. Śpiewało się piosenki 2plus1,Perfektu,Budki Suflera i oczywiście tematyczne. No i ten chór. Miałam przyjemność należeć do niego i grałam na flecie. Do dziś pamiętam Fale Dunaju i Jamajke.Cos pięknego.

qwert
qwert
1 rok temu

To byli cudowni nauczyciele nauczyli nas wszystkiego Dzięki za wszystko