Troje nietrzeźwych kierowców zatrzymanych w ciągu weekendu. Kobieta miała 3 promile

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali makowscy policjanci w ciągu minionego weekendu. 38 – latka jechała z Przasnysza do Makowa wężykiem.

 

26 lutego o godz. 11.00 na ul. Mazowieckiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki VW Golf.

– Okazało się, że 42 – letni kierowca opla, mieszkaniec Makowa Maz. był nietrzeźwy. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie – informuje asp. Monika Winnik.

Tego samego dnia około godz. 17.00 dyżurny otrzymał informację, że od Przasnysza w kierunku Makowa Mazowieckiego „wężykiem” jedzie opel. Auto zostało zatrzymane do kontroli drogowej w Węgrzynowie. Okazało się, że 38 – letnia kobieta, mieszkanka Makowa Mazowieckiego, kierowała będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w organizmie.

 

27 lutego o godz. 9:20 w Płoniawach policjanci ruchu drogowego zauważyli, że kierująca peugeotem nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kiedy zatrzymali auto do kontroli drogowej okazało się, że kobieta, 30 – letnia kierująca, mieszkanka gminy Płoniawy jest również pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało blisko 2 promile w organizmie.

– Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna – komentuje rzecznik KPP Maków Maz.

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments