Trener Personalny – zawód przyszłości

Czy wiecie, że trener personalny oraz dietetyk są obecnie bardzo poszukiwanymi zawodami na polskim jak i zagranicznym rynku pracy?

 

Siedzący tryb życia, złe nawyki żywieniowe, brak aktywności fizycznej to problemy, z którymi zmagają się codziennie setki milionów ludzi na całym świecie. W szczególności widoczne jest to w ostatnim czasie kiedy większość obowiązków zawodowych oraz szkolnych wykonujemy zdalnie – przed ekranem swoich komputerów.

– Chcesz zdobyć perspektywę na dobrze płatny i przyszłościowy zawód? Zapraszamy do złożenia dokumentów do Klasy Trenerów Personalnych! Mamy wspaniałych instruktorów, którzy przekażą Wam odpowiednią wiedzę i profesjonalnie przygotują do wykonywania zawodu Trenera Personalnego – dodaje ALO Przasnysz.

 

Pamiętajcie rekrutacja uzupełniająca trwa tylko do 23 sierpnia!

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo pod linkiem: https://przasnysz.akademickieliceum.edu.pl/wymagane…/

 

 

Źródło ALO
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maks
Maks
1 miesiąc temu

Spawacz, murarz, szewc…itp..to są zawody przyszłości , trener bardziej przydatny dla próżnych celebrytów

xyz
xyz
1 miesiąc temu
odpowiada  Maks

Szewc? myślisz, że ktoś będzie naprawiał stare buty… nie te czasy kolego 😉 Spawacz, murarz, elektryk, mechanik, hydraulik owszem te zawody zawsze będą potrzebne. Trener personalny także no chyba że po 40 fali i home office chcesz być tłustą frytką i zejść na zawał w wieku 40 lat 😉