Transport z darami dla miasta Chmielnicki wyruszył z Chorzel

Transport środków medycznych i produktów z długim terminem przydatności od mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele został dostarczony do Ciechanowa. Stamtąd ruszy dalej do mieszkańców miasta Chmielnicki na Ukrainie.

 

Dostarczone przez mieszkańców produkty zostały posortowane i spakowane przez pracowników urzędu oraz Ośrodka Pomocy Społecznej i strażaków OSP Rembielin. Beata Szczepankowska, burmistrz miasta i gminy Chorzele uzgodniła z prezydentem Ciechanowa, Krzysztofem Kosińskim, że w czwartkowym transporcie, który wyruszy do miasta Chmielnicki, zostaną przekazane produkty z Chorzel.

Tymczasem dalej trwa bliźniacza zbiórka dla miasta Berdyczów, której organizatorem jest miasto Przasnysz. Ich transport planowany jest na najbliższy poniedziałek.

 

– W tym miejscu, burmistrz miasta i gminy Chorzele, Beata Szczepankowska serdecznie dziękuje mieszkańcom za wielki odzew i otwarte serca oraz informuje, że ogłoszona zbiórka na terenie miasta i gminy Chorzele cały czas trwa i we wskazane punkty można dostarczać produkty, które trafią do potrzebujących. Dziękujemy wszystkim naszym mieszkańcom – czytamy na stronie urzędu.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments