Trampkarze MKS Przasnysz pokonują Wkrę Żuromin i awansują do ligi wojewódzkiej.

W ostatnim meczu, pełnym zwrotów akcji, zawodnicy trenera Marcina Sokoła odnotowali kolejne zwycięstwo i przywieźli z Żuromina komplet punktów.

Po 15 minutach spotkania i szybko strzelonych dwóch bramkach przez Pawła Sokołowskiego oraz Karola Domańskiego wkrada się w nasze szeregi kompletne rozluźnienie, które wykorzystuje drużyna gospodarzy. W pierwszej części spotkania strzelają bramkę kontaktową, a chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy dokładają jeszcze dwie. Na domiar złego dziesięć minut przed końcem spotkania czerwoną kartkę dostaje Bartosz Wójcik. Podrażniony zespół decyzją sędziego przebudził się i zaczął skondensowane ataki na bramkę Wkry. Mimo wielu prób w regulaminowym czasie nie udało się strzelić bramki. Sędzia dolicza 3 minuty i w tym momencie z 20 metrów pięknym strzałem popisuję się Paweł Sokołowski i mamy remis. Po wznowieniu gry, mimo osłabienia w dalszym ciągu dążymy uparcie do zdobycia kolejnej bramki. W ostatnich sekundach po pięknym rajdzie nasz stoper Mateusz Mikulski wywalcza rzut rożny. Sędzia informuje, że to ostatnia akcja meczu, po czym Kacper Gadomski precyzyjnie dogrywa na głowę Igora Heromińskiego, ten z zimną krwią wykorzystuje dośrodkowanie i zdobywa zwycięską bramkę.

Wkra Żuromin 3:4 MKS Przasnysz

Bramki: Sokołowski 2x, Domański, Heromiński

Skład: Miłosz Przybysz, Igor Heromiński, Mateusz Mikulski, Igor Krawczyk, Kacper Gadomski, Tomasz Budny, Bartosz Wójcik, Mikołaj Niestępski, Paweł Sokołowski, Szymon Piotrowski, Karol Domański.
Zagrali również: Kacper Szymański, Bartosz Kordek, Wiktor Puźniewski.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments