Tragiczny wypadek w Romanowie. Trwa śledztwo. Zabezpieczono materiał genetyczny ofiar

Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu nadzoruje śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 3 nad ranem w dniu 16 października 2021 roku w miejscowości Romanowo, gmina Karniewo. W tragicznym zdarzeniu zginęło czterech młodych mężczyzn.

 

– Ze wstępnych ustaleń poczynionych w toku podjętych czynności procesowych wynika, że samochód osoby marki Audi jechał w stronę Makowa Mazowieckiego. Prowadzący go kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i po wyjściu z łuku drogi w lewo, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia samochód zapalił się i całkowicie spłonął. W pojeździe znajdowały się 4 osoby, które uległy całkowitemu spaleniu: Kacper R. [18l.], Jakub R. [16l.], Marcin D. [17l.] i Daniel P. [18l.] – informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

 

– W dniu 18 października br. zostały przeprowadzone oględziny oraz sekcje zwłok 4 mężczyzn. W związku z prawie całkowitym zwęgleniem zwłok nie była możliwa ich identyfikacja jedynie w oparciu o oględziny oraz sekcje. W celu identyfikacji zwłok został zabezpieczony materiał genetyczny – dodaje.

Aktualnie trwają intensywne czynności procesowe mające na celu wyjaśnienie przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

 

 

ren

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drive
Drive
1 miesiąc temu

I po co poruszać tą tragedię??? Jeszcze dalej poszedł SE przebili wszystkich

Marek kiedyś prawdziwy
Marek kiedyś prawdziwy
1 miesiąc temu
odpowiada  Drive

Bo sprawa nadal otwarta. Nasza prokuratura bada. Ale z SE to się zgodzę, dramat. Przegięcie.

Marta
Marta
1 miesiąc temu

przecież SE z tego żyje. to taki portal www dla tych co internetu nie mają i nie klikają (zobacz nagłówki od wp, onet, interia, pudelki – to samo = sensacja). po co poruszać tragedię? żeby kolejne młode chłopaki nie zrobiły po raz e-ny głupstw. może to kogoś kiedyś tknie i nie siądze za kierą po alko czy narkotykach, może nie pozwoli pijanemu koledze kierować… gdybam bo może im po prostu sarna wyskoczyła