Tragiczny wypadek w Lisiogórze. Mężczyzna spadł z wysokości, następnej doby zmarł

Do wypadku doszło 13 lipca br. w Lisiogórze w gminie Przasnysz, gdzie w jednym z gospodarstw trwała wymiana pokrycia dachowego na budynku stodoły. Podczas prowadzonych prac z dużej wysokości na ziemię spadł 38 – letni mężczyzna, mieszkaniec Kalinowca. Został przewieziony na SOR w przasnyskim szpitalu, ale w wyniku odniesionych obrażeń, zmarł po północy 14 lipca.

 

Wypadek nastąpił podczas prac remontowych na budynku gospodarczym, a jego przyczyny wyjaśnia Prokuratora Rejonowa w Przasnyszu, prowadząc śledztwo dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. O czwartkowym zajściu nie zostali natomiast poinformowani policjanci, dlatego na miejscu nie były prowadzone czynności z ich udziałem.

Jak zrelacjonowała nam zastępczyni prokuratora rejonowego w Przasnyszu Marta Kociszewska – Lalak, ustalenie przebiegu i przyczyn zdarzenia, umożliwią przesłuchania świadków.

Wkrótce takiej procedurze zostanie poddana kobieta, która widziała spadającego z wysokości mężczyznę. Poszkodowany bezpośrednio po wypadku trafił na przasnyski SOR, ale jego życia nie udało się ocalić.

W dniu jutrzejszym przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, pozwalająca ustalić bezpośrednią przyczynę zgonu.

 

M.Jabłońska

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kazik
kazik
10 miesięcy temu

Tragedia, w dodatku że panują upały