Tragiczny wypadek pod Konopkami. Nie żyje 72-letni pasażer forda

Trwają czynności policji i prokuratury w sprawie wczorajszego, tragicznego wypadku,w którym zginął 72 – letni pasażer forda, mieszkaniec pow. mławskiego. Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 18.00, na drodze wojewódzkiej nr 615, w pobliżu Konopek. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy ford i ciężarowe volvo.

 

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, jadący fordem, 43 – letni mieszkaniec pow. mławskiego, skręcając w lewo na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem ciężarowym. Doszło do zderzenia pojazdów. Na miejscu wypadku zginął 72 – letni pasażer forda. 43 – letni kierowca, z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie – informuje asp.szt. Anna Pawłowska.

– 47 – letni kierowca ciężarowego volvo, mieszkaniec pow. mińskiego, nie odniósł obrażeń. Policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku – dodaje.

Policja apeluje o ostrożność za kierownicą – wsiadając za kierownicę samochodu trzeba mieć świadomość, że odpowiadamy za bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego. Jeden błąd za kierownicą, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments