Tragiczny wypadek na ul. Zawodzie. Ofiara to 43-letni mieszkaniec Przasnysza

Jak informowaliśmy przed chwilą, dziś rano około godziny 8.40 doszło do tragicznego zdarzenia w Przasnyszu na ul. Zawodzie. Ofiara wypadku to 43 – letni mieszkaniec Przasnysza. Policja podaje szczegóły.

 

– Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący pojazdem osobowym marki Daewoo Lanos, 23-letni mieszkaniec Przasnysza jadąc ulicą Zawodzie nie dostosował prędkości do warunków drogowych w wyniku czego stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał na lewe pobocze uderzył w ogrodzenie posesyjne, a następnie w słup energetyczny – mówi Krzysztof Błaszczak z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

– W wyniku obrażeń ciała na miejscu śmierć poniósł pasażer, 43-letni mieszkaniec Przasnysza, a kierujący został przewieziony do przasnyskiego szpitala. Pobrano od niego krew do badania na zawartość alkoholu i środków odurzających – dodaje nasz rozmówca.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kolo
Kolo
16 dni temu

Widziałem jak mknął master p z Krasnosielca 😔

Alina
Alina
15 dni temu
Reply to  Kolo

A skąd wiesz że z krasnosielca

Kolo
Kolo
15 dni temu
Reply to  Alina

Bo znam system ratownictwa medycznego

Mirek
Mirek
15 dni temu

Lanos do wyklepania.

Kolo
Kolo
15 dni temu
Reply to  Mirek

Raczej do huty

Stasiek
Stasiek
15 dni temu
Reply to  Kolo

Będzie jeździć… aby przegląd załatwić.

Adaś
Adaś
15 dni temu
Reply to  Stasiek

Zginął bogu ducha winien człowiek który siedział jako pasażer i do głowy mu nie przyszło że może zginać na takim odcinku drogi, a wy sobie jaja robicie. Może pośłałby jeden z drugim nad tym jak kruche jest to życie, wsiadając do auta żeby pojechać na drugi koniec miasta chociażby po kebsa możesz go nie dożyć.

Stasiek
Stasiek
15 dni temu
Reply to  Adaś

Z zdjęć wstępnie można oszacować że śpieszyło im się na tego kebapa oj śpieszyło..