Tragiczny wypadek na trasie Krasnosielc – Maków Mazowiecki. Zginął motocyklista

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku z udziałem motocyklisty do którego doszło wczoraj (08.08.2022) w Łęgach. W wyniku zderzenia 28-latek poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują do kierowców i motocyklistów o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

– Wczoraj około godz. 19.40 dyżurny makowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na tzw. tysiąclatce czyli drodze łączącej Maków Mazowiecki i Krasnosielc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 28-letni kierujący jadąc z Makowa Mazowieckiego w kierunku Krasnosielca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. W wyniku tego zderzenia 28-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu – informuje Monika Winnik z KPP Maków Maz.

 

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku i wykonali czynności pod nadzorem prokuratora.

Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments