Tragiczny wypadek na trasie Chmielewo Wielkie – Grzebsk. Nie żyje 36-letni pasażer, 17-latek w stanie ciężkim

1 lipca, w nocy na drodze relacji Chmielewo Wielkie – Grzebsk, doszło do tragicznego wypadku, w którym na miejscu zginał 36-letni pasażer audi. Drugi z pasażerów, 17-letni mieszkaniec pow. mławskiego, w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Samochodem, który o godz. 1.00 w nocy uderzył w drzewo, podróżowało w sumie 5 osób.

 

– Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących z udziałem prokuratora, na miejscu zdarzenia, kierujący audi 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a następnie tylnym bokiem auta uderzył w drzewo – przekazuje asp. szt. Anna Pawłowska, oficer prasowa KPP Mława.

– Jeden z trójki pasażerów, 36-letni mężczyzna siedzących na tylnej kanapie, zginał na miejscu wypadku. Drugi, 17-letni mieszkaniec pow. mławskiego, doznał ciężkich obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala w Mławie, a stamtąd do szpitala w Warszawie. Ranne zostały także dwie pasażerki audi w wieku 19 i 15 lat, przewieziono je do szpitala w Mławie – dodaje rzeczniczka.

Kierowca audi, 22-letni mieszkaniec pow. mławskiego nie doznał obrażeń, był trzeźwy.

– Pobrano mu krew do badań na obecność alkoholu i środków odurzających. Trwają dalsze, szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku. Czynności prowadzi mławska komenda policji pod nadzorem prokuratora – wyjaśnia.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
18 dni temu

Pomijając wypadek – co robi 15-latka o 1 w nocy w towarzystwie 36-latka? Czy te dzieciaki to już naprawdę bez opieki całkiem są?

MoGa
MoGa
18 dni temu
Reply to  Mieszkanka

Zapomniał wół, jak cielęciem był

Joanna
Joanna
18 dni temu
Reply to  MoGa

Sorry może ty się wozilas/eś ze starymi alfonsami albo dawałeś d… Za remiza za szlugi.

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu
Reply to  MoGa

No ja sobie nie wyobrażam, żeby moja córka w tym wieku szlajała się po nocach z jakimś miszczem kierownicy i kolegami 2 razy starszymi od niej. Bez jaj. Może Ty lubiłaś przygody ze starzymi panami ale to chyba nie jest standardem.

Wojtuś
Wojtuś
18 dni temu
Reply to  Mieszkanka

Coś swędziało 😉

Joanna
Joanna
18 dni temu

15 i 17 lat??? Gdzie rodzice? Skąd jakiś 36latek zapewne miejscowy disco podrywacz… ? I znowu stare audi

Przasnyszanin
Przasnyszanin
18 dni temu
Reply to  Joanna

No może opiekunem był?

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
18 dni temu
Reply to  Przasnyszanin

– Jest druh Boruch?
– Nie ma druha Borucha.