Tragiczny finał poszukiwań pani Barbary. Ciało kobiety znaleziono w gęstym lesie

Po blisko dwóch miesiącach zakończono poszukiwania 59 – letniej mieszkanki Budzyna Bolek. Na ciało kobiety, znajdujące się w młodym gęstym lesie, natrafił grzybiarz.

 

4 września 2023 roku zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 59 – letniej mieszkanki Budzyna Bolek.

– Do poszukiwań zaangażowano policjantów, strażaków z OSP i strażaków z PSP KPP Maków Maz. sprawdzając miejsce zamieszkania kobiety oraz okolicę. Sprawdzano tereny leśne, pola i łąki. Poszukiwania te wspomagały psy tropiące, użyto też policyjnego drona – informuje podkom. Monika Winnik, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

– Po blisko dwóch miesiącach poszukiwań mieszkaniec Budzyna Lipnik, będąc w lesie na grzybach, zauważył w młodym, gęstym lesie ciało kobiety i powiadomił służby – dodaje.

Okazało się, że jest to zaginiona 59 – latka. Na miejscu policjanci wykonali czynności pod nadzorem prokuratora.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
26 dni temu

O kurde. Ale tam polucji!!! A gdzie są te orły po 22 w piątkowe i sobotnie wieczory??? Jakoś w czasie dnia co i rusz to radiowóz z orłami hahaha. Późną porą strach oblatuje kowbojów? Na rondach driffty, kawałek prostej to do oporu młodzież gniecie swoje wiekowe „ścigacze” bez wydechu. Gratulacje szyryfowie haaaaahahaha