Tomasz Szczęsny z LKS Grom Przasnysz wygrywa ogólnopolski turniej w Trójboju Siłowym Klasycznym. [VIDEO]

W dniu 26 czerwca 2020 roku odbył się internetowy turniej „Pochwal się formą” w Trójboju Siłowym Klasycznym kobiet i mężczyzn, seniorów i juniorów oraz weteranów. Ludowy Klub Sportowy „GROM” Przasnysz reprezentował Tomasz Szczęsny, który zajął pierwsze miejsce w kategorii do 83 kg uzyskując wynik – 547,5 kg.

 

Tomasz w trzech bojach uzyskał 547,5 kg (w przysiadzie ze sztanga na barkach 200 kg, w wyciskaniu leżąc na ławce 127,5 kg oraz w martwym ciągu 220 kg). Tym samym zrównał się z Mistrzem Polski z 2019 roku wśród weteranów.

– Tomek to bardzo solidny i silny zawodnik, ciężko pracujący na treningach, sumienny oraz ambitny. Myślę, że o nim jeszcze usłyszymy, ponieważ jego forma ciągle rośnie. Z tego miejsca ślę podziękowania dla Burmistrza miasta Przasnysz Łukasza Chrostowskiego, Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego, Fundacji Firmy Wipasz, która wspiera młodych sportowców oraz Dyrektora OSiR-u Krzysztofowi Szczepańskiemu – powiedział naszemu portalowi trener Szczęsnego, Cezary Pykała.

Martwy ciąg 220kg

Przysiad 200kg

Wyciskanie leżąc 127,5kg


 

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rad
Rad
10 miesięcy temu

Znam człowieka! Brrawo

Ewa
Ewa
2 miesięcy temu

Też znam człowieka… i nie polecam jakich kolwiek kontaktów z nim !!!!