Tomasz Gaczyński złotym medalistą World Open Martial Arts Championship w Niemczech

Podczas odbywających się w ten weekend w Arnsberg (Niemcy) mistrzostw World Open Martial Arts Championship przasnyszanin Tomasz Gaczyński zdobył złoty medal w boksie olimpijskim.

 

Tomek reprezentował nasz kraj w dyscyplinie boksu olimpijskiego w kategorii wagowej 86kg. W piątek, 5 maja przeszedł eliminacje, dziś naszego zawodnika czekały boje półfinałowe i finałowe. W walce o złoto zmierzył się z reprezentantem Niemiec wygrywając na punkty.

– Z Mistrzostw Świata w Niemczech wracam ze złotym medalem, z tytułem Mistrza Świata. 12 lat – tyle czasu zajęła mi podróż na najwyższy stopień podium. Pamiętajcie – spełniajcie marzenia, ciężko na to pracujcie. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wam przeszkadzał. Zawsze znajdzie się hejter – czyli najbardziej zawistny nierób. Będą pytania – „A po co to robisz?”. I wiele innych przeszkód. Mimo tego, SPEŁNIAJCIE MARZENIA, bo jesteście ich po prostu warci. Bez względu czy jesteście z Warszawy, Przasnysza czy Jednorożca – róbcie swoje, czego by o was nie gadali – podsumowuje Tomek.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

 

red

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bozena dominik
bozena dominik
23 dni temu

jesteś superTomek gratulacje

bozena dominik
bozena dominik
23 dni temu

gratulacje jeszcze raz

Krzysiek
Krzysiek
22 dni temu

To daje klasyfikację do kadry olimpijskiej?