„Terytorialsi” z 5MBOT rapują z Romanem Bosskim [VIDEO]

Dwóch żołnierzy 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej odkryło w sobie pasję do tworzenia rapu.

 

St. szer. Jarosław Kozłowski oraz st. szer. Aron Szostak, żołnierze 52 blp, pochodzący z Ostrołęki oraz Ostrowi Mazowieckiej w zeszłym roku zadebiutowali w utworze patriotycznym pt. „Biało – czerwona” oraz utworze „ Jestem Terytorialsem” opowiadającym o ich służbie w szeregach WOT.

14 lutego miała miejsce premiera pierwszego teledysku, który raperzy – żołnierze nagrali we współpracy z Romanem Bosskim, założycielem fundacji i projektu DRUŻYNA MISTRZÓW SPORT MUZYKA PASJA.

 


 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
taaaaa
taaaaa
2 lat temu

O tym już wiecie – ale co tam Onet i sprawa karabinka Grot – „Na posiedzeniu sejmowej Komisji Obrony przedstawiciel Wojsk Obrony Terytorialnej dał do zrozumienia, że Antoni Macierewicz podpisał umowę na zakup słynnych karabinków Grot przed zakończeniem ich testów. W ten sposób potwierdził informację Onetu z serii publikacji o karabinku Grot. To nie jedyna informacja Onetu potwierdzona podczas komisji. Podpisanie umowy jeszcze przed ukończeniem badań kwalifikacyjnych potwierdził gen. Wiesław Kukuła – Jakkolwiek toczyły się testy, kiedy były podpisywane umowy, broń, która była kupowana, miała być dostarczona po zakończeniu pozytywnym testu – powiedział gen. Kukuła podczas komisji zwołanej na wniosek… Czytaj więcej »

Tutejszy
Tutejszy
2 lat temu
Reply to  taaaaa

Chłopcy nic nie są winni decyzjom decydentów. Ale misją też nie jest chyba rapowanie? Hymn? Zgrozo…

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Obecnie uczą się strzelania z ppk Javelin