Ten komunikat wkrótce usłyszymy pod lokalnymi marketami [AUDIO]

Mazowiecka Policja zwraca się do zarządców sklepów, zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych, o emitowanie komunikatu z apelem dotyczącym zgodnego z procedurami zachowania się przed sklepem oraz podczas robienia zakupów. Komunikat powinien być cyklicznie emitowany poprzez zamontowane urządzenia nagłaśniające od otwarcia do zamknięcia sklepu.

 

– Mając na celu bezpieczeństwo wszystkich, polegające na zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa Mazowiecka Policja zwraca się z apelem do zarządców sklepów, zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych o emitowanie komunikatu dotyczącego zachowania właściwych procedur podczas robienia zakupów – poniżej w załączniku znajduje się plik z nagraniem – informuje KWP zs. w Radomiu.

Bezpieczeństwo zarówno pracowników, jak i klientów sklepów jest priorytetem. Mając to na uwadze Mazowiecka Policja przekazuje komunikat głosowy do wykorzystania przez zarządców sklepów. Szczególnie zależy nam, aby komunikat był słyszany z głośników w sklepach wielkopowierzchniowych.

Komunikat powinien być cyklicznie emitowany poprzez zamontowane w sklepach urządzenia nagłaśniające od otwarcia do zamknięcia sklepu. Z góry dziękujemy zarządcom sklepów za włączenie się do wspólnej walki z koronawirusem.

 


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments