Teatr i kino z rodziną – tym razem „Alicja w Krainie Czarów”

Miejski Dom Kultury w Przasnyszu zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta na teatrzyk pt.” Alicja w Krainie czarów ” w wykonaniu aktorów Blaszanego Bębenka.

 

Teatrzyk odbędzie się  ramach projektu „Teatr i kino z rodziną” w środę, 5 października o godzinie 16.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu. Projekt finansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Alicja w krainie czarów to znana opowieść o dziewczynce podróżującej w głąb wyobraźni. Głównym tematem jest podróż przez fantastyczną i nonsensowną krainę, podczas której spotyka się ona z nielogicznymi zagadkami. Do krainy czarów dostaje się podążając za Białym Królikiem przez jego norę w ziemi. Na swej drodze spotyka niesamowite postaci takie jak: Szalony Kapelusznik, Zając Szarak, Kot Dziwak i Królowa Kier. Pod koniec swej przygoda Alicja budzi się i uświadamia sobie, że zaczarowany świat jest tylko snem.

 

– W przedstawieniu dzieci uczą się, że należy rozwijać swoją wyobraźnie oraz pomagać potrzebującym. Spektakl dopasowany jest do odbiorców w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, w którym widzowie biorą czynny udział w zabawach oraz mogą usłyszeć utwory zaśpiewane przez aktorów na żywo. W przedstawieniu udział bierze dwoje aktorów – informuje teatr.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments