Targi Edukacyjno – Zawodowe w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju. Udział wzięło ponad 150 osób

28 kwietnia w Zdziwóju odbyły się Targi Edukacjno – Zawodowe w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości. Młodzież mogła zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych, policealnych oraz wyższych.

 

Przybyłych gości i wystawców przywitała dyrektor ds. strategii Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości, Karolina Domżalska. Wprowadziła także zebranych w tematykę targów.

– Targi Edukacjno – Zawodowe stanowią ważne wydarzenie, szczególnie dla młodzieży, która stoi przed wyborem kolejnego etapu edukacji. To przełomowy moment w życiu młodych osób. Postanowiliśmy im to ułatwić. Zaprosiliśmy do udziału w Targach doradców zawodowych, stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Rozmowy ze specjalistą pomogły w podjęciu decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej – informuje EIP.

 

Spotkanie miało na celu prezentację ofert edukacyjnych szkół ponadpodstawowych, policealnych oraz wyższych, ale również w szerszej perspektywie przyczynienie się do wzrostu aktywności zawodowej. Podczas targów można było zwiedzić stoiska szkół z powiatu przasnyskiego, ciechanowskiego i nidzickiego. Wśród wystawców byli również przedstawiciele służb mundurowych: policja, wojska i straży pożarnej.

– Uczestnictwo w targach kształtuje postawy przedsiębiorcze, tym bardziej cieszymy się, że w wydarzeniu wzięło udział tak wiele osób. W sumie ponad 150 osób. Uczestnicy uświadomili sobie posiadane predyspozycje zawodowe. Powstały nowe pomysły na przyszłość. To było bardzo wartościowe spotkanie. Jesteśmy przekonani, że powrócimy z nim za rok – dodaje Karolina Domżalska.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments