Taniec z gwiazdami: Przasnyszanka Kinga Sawczuk wciąż z wysokimi notami

Za nami czwarty odcinek programu „Taniec z gwiazdami”. Do rywalizacji stanęło siedem par, które walczą o Kryształową Kulę. Przed jurorami zaprezentowali się m.in. Izabela Małysz, Piotr Mróz, Oliwia Bieniuk, Magdalena Kajrowicz-Zapała i Sylwia Bomba.

 

W czwartym odcinku pary zatańczyły po dwa tańce: jeden indywidualny i jeden grupowy.  Zdaniem jury ostatecznie, najlepsi okazali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, tuż za nimi uplasowali się Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak.

Kinga Sawczuk i jej partner zaprezentowali się w tańcu współczesnym do piosenki „Ja ciebie też, bardzo” zespołu Męskiego Grania. Kinga była zadowolona, że choć jeden taniec mogła tańczyć bez obcasów.

 

– Jak chodzi o taniec współczesny to spodziewam się naturalnego ruchu, oddechu, zmiany rytmów i przede wszystkim kontaktu między wami, a tego mi trochę zabrakło. Partnerowanie było ok i wykonaliście super trudne figury więc za to brawo – podsumował występ przasnyszanki Michał Malitowski.

Kinga i Jakub zdobyli po pierwszych ocenach 32 punkty.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
1 rok temu

Pięknie tańczyli i trzymam za nich kciuk.Pozdrawiam.

Job
Job
1 rok temu

Chyba nie macie o czym pisać..

Anna
Anna
11 miesięcy temu

Kindze życzę dużo sukcesów.Pieknie tańczyłas.Powinnas pomyśleć o dalszej karierze w tym kierunku. Życzę Ci tego. Będę śledzić twoje czyny.Pozdrawiam i trzymam kciuki.