Tanie wakacje na eSky.pl – ile możesz zaoszczędzić?

Okres wakacyjny to oczywiście czas, w którym większość z nas wybiera się w podróż zagraniczną. Początek lipca to już ostatni moment na to, aby zaplanować urlop i wyruszyć na niezapomniane wakacje. Jak się okazuje, tego typu wycieczka nie musi być droga, o ile oczywiście wiemy, gdzie oraz w jaki sposób szukać najlepszych możliwych okazji. Nie pozostaje nic innego, jak przyjrzeć się szczegółom!

 

Tanie wakacje – ile możesz zaoszczędzić?

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na wakacje solo, w parze czy np. z całą rodziną, w tym z dziećmi, powinniśmy zaplanować taką podróż w stu procentach. Wszystko po to, aby już w trakcie urlopu móc w pełni cieszyć się jego urokami, spędzić czas z najbliższymi, wypocząć, a także odwiedzić wiele interesujących nas miejsc. Stworzenie dokładnego planu i zadbanie o wszelkie formalności jeszcze przed wylotem z kraju pozwala zaoszczędzić sporo czasu, nerwów, ale także pieniędzy. O czym dokładnie mowa? Zobaczmy!

 

Podróżowanie z małym budżetem – czy to możliwe?

Wyjazdy zagraniczne wielu z nas kojarzą się ze sporym wydatkiem, m.in. na bilety lotnicze oraz noclegi. Oczywiście, niektóre kierunki generują wysokie koszty i trudno się temu dziwić, szczególnie jeśli lecimy do droższych krajów, np. do USA. Wielu turystów z Polski jako miejsce docelowe wybiera jednak państwa europejskie, a to sprawia, że otwiera się przed nimi szereg możliwości, w tym także szansa na upolowanie prawdziwych okazji cenowych. Tanie podróżowanie jest więc możliwe, ale trzeba trzymać się kilku reguł, w tym m.in. korzystać z dostępnych rozwiązań online, takich jak choćby wyszukiwarka eSky.pl, dzięki której możemy w kilka sekund znaleźć bilety lotnicze w najniższych cenach na rynku. Mowa tutaj zarówno o rezerwacjach z wyprzedzeniem, ale też ofertach last minute.

 

Jak zorganizować tanie wakacje za granicą?

W pierwszej kolejności musimy dokładnie określić swoje oczekiwania oraz maksymalny budżet, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na wakacyjny wyjazd. Wybierając kierunek podróży sprawdźmy, jakie ceny zastaniemy na miejscu, w tym np. w restauracjach czy obiektach turystycznych i chcąc skorzystać z wszelkich atrakcji. Przy pomocy wyszukiwarki eSky.pl mamy możliwość wskazania konkretnych kryteriów, a system wybierze dla nas najbardziej optymalne propozycje lotów, ale też noclegów i wielu innych usług. W bazie eSky.pl dostępne są miliony ofert setek przewoźników, a także 1,3 miliona obiektów noclegowych na całym świecie. Jedną z funkcji jest też tzw. elastyczne wyszukiwanie (pobliskie daty i lotniska), które zapewnia opcję wyboru spośród alternatywnych ofert, w tym np. lotu w innym terminie lub z innego portu lotniczego. Organizując wyjazd zagraniczny nie możemy pominąć tak ważnej kwestii jak zakup ubezpieczenia podróżnego oraz ubezpieczenia rezygnacji z podróży.

 

Ile można zaoszczędzić na podróżach?

Decydując się na planowanie wakacji z eSky.pl możemy zaoszczędzić czas oraz środki finansowe. Trudno wskazać o jakich dokładnie oszczędnościach możemy mówić, ponieważ wiele zależy od tego, dokąd chcemy polecieć, w jakim terminie, którą klasą itd. Pewne jest natomiast to, że dzięki promocjom ceny biletów lotniczych, ale nie tylko spadają nawet kilkukrotnie. Jeżeli więc wybieramy się na urlop z całą rodziną, można mówić o łącznych oszczędnościach sięgających kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Chcesz zarezerwować przelot do Wielkiej Brytanii lub w każde inne miejsce na świecie? Najlepiej wejść bezpośrednio na stronę: https://www.esky.pl/tanie-loty/0/0/co/gb/wielka-brytania i poszukać ofert, które spełnią indywidualne wymagania. Przy okazji warto sprawdzić zakładkę Wakacje z gotowymi propozycjami letnich podróży lub Okazje, gdzie na bieżąco dodawane są atrakcyjne oferty lotów.

 

 

materiał zewnętrzny

Sprawdź również

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.