Tancerze z Klubu 2. ORel Przasnysz nie próżnują.

W minionym tygodniu grupy taneczne z Klubu 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu uczestniczyły aż w dwóch lokalnych imprezach, podczas których zaprezentowały się w kilku odsłonach.

16 maja 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbył się kolejny już Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Organizatorem tej corocznej imprezy jest Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Przasnyszu. Po części konkursowej pokaz swój miały tancerki w układach: Amarant – Przebudzenie, Dream Dance – Bollywood, Big Stars – Taniec deszczu, Sweet Gang – Mamy tę moc oraz Crazy Team – My lubimy czekoladę.

Natomiast 18 maja 2019 roku odbyła się druga edycja happeningu medyczno-kulturalnego „Życie to najcenniejszy dar jaki możesz podarować”, w której tancerze z Klubu 2. ORel również wzięli udział. Grupy zaprezentowały się układach: Amarant – Przebudzenie, Dream Dance – Wspomnienie, Big Stars – Taniec deszczu, Sweet Gang – Mamy tę moc oraz Crazy Team – My lubimy czekoladę.  Tancerze jak zawsze pokazali się z jak najlepszej strony co oczywiście zostało nagrodzone mocnymi oklaskami.

Źródło 2. ORel Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments