Tadeusz Kruk z Drążdżewa laureatem Międzynarodowego Satyrycznego Konkursu Pandemicznego.

Doceniając niewątpliwy wpływ optymizmu na stan zdrowia emocjonalnego Organizatorzy Międzynarodowego Satyrycznego Konkursu Pandemicznego, odbywającego się pod hasłem “Śmiech to zdrowie”, docenili wkład mieszkańca naszego powiatu w krzewienie radości w depresyjnych czasach.

 

Jury konkursu ogłoszonego przez Koło Miłośników Sztuki TARAS w Przasnyszu i Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich postanowili dniu chorego (11 lutego) uroczyście oznajmić, że wśród laureatów znalazł się Tadeusz Kruk z Drążdzewa. Mieszkaniec naszego powiatu zdobył laur w kategorii limeryków, prezentując utwór zatytułowany “Klon”.

Każdy laureat konkursu otrzyma dyplom wraz z tytułem Specjalisty Międzynarodowej Klasy w dziedzinie „Wiersuologii” przy Komicznym e-Laboratorium, otwartym w dniu ogłoszenia konkursu. Ponieważ szukanie szczepionki to praca zespołowa, jury przyznało poszczególne miejsca ex aequo.

Na konkurs wpłynęły 24 prace w kategorii ogólnej oraz 56 limeryków. Ze względu na realia – sylwetki jurorów i laureatów oraz ich konkursowe prace zostaną wkrótce zaprezentowana w formie e-booka.

Serdecznie gratulujemy!

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
4 miesięcy temu

Drążdżewo jest raczej w innym powiecie (p.Makowski ),chyba że czegoś nie wiem ..

Magda
Magda
4 miesięcy temu
odpowiada  Adam

Masz rację, ale leży po granicy. Nie czepiajmy się 🙂

Teresa
Teresa
3 miesięcy temu
odpowiada  Magda

Żadna granica 😁 Makowski i już!!!