Szpital w Przasnyszu uruchomił przychodnię zdrowia w Gąsewie Poduchownym

Wraz z początkiem lipca Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uruchomił Filię Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Gąsewie Poduchownym (powiat makowski).

 

Filia przychodni zdrowia w Gąsewie Poduchownym uruchomiona została 1 lipca 2022 roku. Przasnyski szpital zawarł już w tej sprawie umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. W przychodni zapewniona jest opieka zarówno personelu lekarskiego, jak i pielęgniarskiego.

 

– Uruchomiona placówka POZ znajduje się w budynku, w którym funkcjonował POZ prowadzony przez inny zakład opieki zdrowotnej. Placówkę wyposażono w niezbędny sprzęt i wyposażenie. Budynek w którym funkcjonuje POZ wymaga prac remontowych, które sukcesywnie będziemy wykonywać – mówi nam Urszula Maćkowska, zastępca dyrektora ds. administracyjno – technicznych w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
1 rok temu

Chyba u pana dyrektora na wsi, każdy ma swojego Gosiewskiego i swoją Włoszczowę

Pan Stanisław
Pan Stanisław
1 rok temu
Reply to  Mirek

Maków to wieś?

Kala
Kala
1 rok temu
Reply to  Mirek

A co żal dupę ściska?

Danka
Danka
1 rok temu

Nie można było tak w Krzynowlodze Małej zrobić był budynek wolny A nie do wpsoldzielwnia

Witek
Witek
1 rok temu

Taa w Krzynowlodze Jak wójt ma to gdzieś. Pani sekretaż kumpela dyrektora szpitala ale wiecznie na chorobowym.a radny bezradny ma to w dupie prowadzi kampanię i wyrzuca kasę w błoto na isfniejace chodniki

Ryszard
Ryszard
1 rok temu

Kiedyś urzędował dr Sterniński z pielęgniarką później było brak doktora, okolica pozbawiona była opieki medycznej. Teraz jest to potrzebne aby placówka funkcjonowała jak wszędzie dlatego ludzie będą zadowoleni bo nie muszą jeździć dalej