Szpital w Przasnyszu uruchamia od dziś łóżka na Oddziale Wewnętrznym

Jak zostaliśmy przed chwilą poinformowani, z dniem dzisiejszym przasnyski szpital wznawia przyjmowanie pacjentów na Oddział Wewnętrzny.

 

Więcej informacji w poniższym komunikacie.

 

 

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna_Lelis
Anna_Lelis
1 rok temu

przez ile czasu nie przyjmowali skutkiem czego były nadmiarowe zgony? paranoja w całym kraju. ciocia poszła do szpitala, test negatywny i sama na oddziale leżała. gdyby miała pozytywny (a covida BEZobjawowego) woziliby ją po szpitalach i leżała w pseudo szpitalu jak Narodowy… o ile by doczekała zabiegu, bo pacjent bez covid to mało warty chyba jest w 'cennikach’? ja też dziś do specjalisty, w przychodni pusto, najwięcej jest personelu w rejestracji. zobaczcie na co idą wasze składki.

mistrz
mistrz
1 rok temu
Reply to  Anna_Lelis

MENDA z pod ciemnogrodu zaczeła pluc jadem . mozesz co najwyzej ponarzekac na smrod z celulozy i korki na bema w piatki popołudniu

Last edited 1 rok temu by mistrz
ever
ever
1 rok temu

Wczorajszy wątek zamykam, intencją moją było jedynie zaapelowanie o ostrożność i pobudzenie do refleksji i podziękowanie wytężonej pracy wszystkim zespołom medycznym, oddziałom szpitalnym gdyż jesteście Symbolem Niesienia dobra i pomocy ludziom, co wielokrotnie przewijało się w moich wpisach!Jutro ważny Dzień 12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek ! Wszystkiego Najlepszego The beściaki ! Zawsze będę „Wam” dopingował, Dobro zawsze powraca i nieliczni tak jak pielęgniarki zasługują na szacunek. Zawsze myślałem, że najprostrze słowa Powinny wystarczyć. Kiedy mówię jak jest (ile się poświęcacie ratując chorym życie), Każdemu musi po prostu pęknąć serce. Jeśli nie będziesz się bronił, to zginiesz. Dopóki walczysz jesteś… Czytaj więcej »