Szla. Auto uderzyło w psa. Interweniowali strażacy

26 października o godzinie 6.43 rano do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu komunikacyjnym w miejscowości Szla. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej.

 

– Po przybyciu na miejsce kierujący działaniem ratowniczym stwierdził, że w zdarzeniu brał udział samochód marki Citroen, a kierująca znajduje się poza pojazdem i nie uskarża się na żadne dolegliwości – relacjonuje kpt. Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego PSP w Przasnyszu.

Auto miało uszkodzony zderzak oraz chłodnicę. Według relacji kierującej powodem było uderzenie pojazdu w psa, który wtargnął na drogę.

 

Zwierzę prawdopodobnie uciekło po zdarzeniu.

– Strażacy przeszukali teren, ale żadnego czworonoga nie znaleźli. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu instalacji elektrycznej w uszkodzonym pojeździe. Podczas działań ruch na drodze powiatowej odbywał się wahadłowo – wyjaśnia Kuligowski.

 

j.b.

Sprawdź również
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jolka
Jolka
1 miesiąc temu

W Szli często na drodze, jak nie psy, to gęsi, czy kury 🙉 Jedyne wyjście, to niech gospodarze zamkną bramy. Od razu będzie bezpieczniej

Becia
Becia
1 miesiąc temu

Tak, w Grabowie też psy i 3 gęsi, non stop na drodze, ale nie ma odważnego żeby się za to zabrać

Lala
Lala
1 miesiąc temu

Dziś na środku drogi siedział york , auta go mijały bo się skuli i leżał zamiast uciec , ale komuś chyba nie zależy na zwierzątku jeżeli nie zamyka bramy na tak ruchliwej ulicy