Szkoła w Obrębie znów jest do kupienia. Tym razem cena jest niemal dwukrotnie wyższa

Na początku listopada informowaliśmy, że budynek po byłej szkole w Obrębie został sprzedany. Kupiła go spółka z powiatu ciechanowskiego. Jak się okazało, szkoła ponownie została wystawiona na sprzedaż.

 

– Gmina Przasnysz informuję, że w dniu 31.10.2022 r. został podpisany akt notarialny – umowa sprzedaży nieruchomości po byłej Szkole Podstawowej w miejscowości Obrąb nr 44, położonej na działce nr 265. Nabywcą została WB MEDINVEST Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Ciechanowie, ul. Śląska nr 2, 06-400 Ciechanów – informowała jesienią Gmina Przasnysz.

Nieruchomość została sprzedana za cenę 755 tys. 565 zł.

Od momentu sprzedaży jednak w szkole nic nie powstało. Budynek nadal stał opuszczony. Teraz okazało się, że znów został wystawiony na sprzedaż. Ogłoszenie widnieje na jednym z popularnych portali ogłoszeniowych. Cena, za którą można kupić nieruchomość jest jednak niemal dwukrotnie wyższa – wyceniono ją na 1 mln 290 tys. zł.

 

„Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Nieruchomości z dużym potencjałem, w malowniczej miejscowości Obrąb, pow. przasnyski. Atutem jest doskonała lokalizacja w samym centrum ciszy i spokoju – tuż obok przepływa rzeka Węgierka, przy drodze powiatowej Mława – Przasnysz. Obiekt z dużymi możliwościami inwestycyjnymi, wewnątrz został dokładnie oczyszczony – przygotowany pod twoją inwestycję, oszczędzasz czas i koszty. Różnorodne powierzchnie pomieszczeń dają komfort przy adaptacji według własnych potrzeb. Nieruchomość przeznaczona na cele usługowe. Ponadto możliwe zwiększenie wartości poprzez zmianę funkcji, oraz dokupienie przylegającej działki, aby stworzyć bezpośredni dostęp do rzeki” – czytamy w ogłoszeniu.

 

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

Budynek szkoły niszczeje, boisko wiejskie w prywatnych rękach, (krowy się pasą) . Dworek ma tylko 2 właścicieli ( było 4 , gdzie dziś 3/4 całej posiadłości posiada 1 właściciel) . Myśląc logicznie i budynek szkoły będzie w rękach Szanownego Przedsiębiorcy

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu

Życzę powodzenia w szukaniu nabywcy…

Wojtek
Wojtek
1 miesiąc temu

Kolejna sensacja tej wsi. Tylko szkoda ze informacje podawane sa w bardzo okrojonej formie tak żeby wzbudzily sensacje. Czemu nie zostalo napisane dlaczego szkola zostala ponownie wystawiona ( glowny inwestor i wlasciciel podobno zginol w wypadku a ogloszona do sprzedaży byla juz w maju) i czemu za taka kwote ( prace jakie zostaly wykonane w srodku juz nie sa pokazane ) . Tak samo z boiskiem nikt nie sprawdzil czy faktycznie dzieci na wsi nie maja miesca do spedzania czasu ( plac zabaw tez posiada lawki gdzie mozna usiasc i jest miejsce dla dzieci jeszcze bezpieczniejsze bo ogrodzone ). Tak… Czytaj więcej »

Michal
Michal
1 miesiąc temu
Reply to  Wojtek

Podstawowa wiedzą się kłania. Właścicielem jest Spółka z o.o. a nie pojedyncza osoba. Szkoła była wyremontowana zanim powiat zwrócił ją gminie (jest o tym niejeden artykuł). Plotki to ty rozsiewasz, sugerując śmierć właściciela, a nie mając wiedzy, że spółką kierują zarządy.

Amator
Amator
1 miesiąc temu
Reply to  Michal

Była wyremontowana a potem były zalania, chyba też pożar i skażenie biologiczne. Na otodom były zdjęcia ze środka. Zostały gołe ściany bez tynków, instalacji, stropów.. nawet płytki podłogowe pozbijane. Tylko co by trzeba tam zrobić żeby mieć perspektywę zwrotu inwestycji z remontem ponad 2 bańki i zysku? Kamienicę po remoncie z wynajętymi lokalami można za taką kasę mieć Tym bardziej, że teraz to zadupie bez sklepu, szkoły i komunikacji zbiorowej. .

Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Wszystko sprzedadzą