Szkoła w Bogatem znów pląsa

Podczas ostatnich wakacji w Zespole Szkół w Bogatem odbyły się pierwsze warsztaty taneczne zorganizowane przez Stowarzyszenie „Młodzi w Regionie”, przy współpracy samej szkoły. Impreza tak się spodobała jej uczestnikom, że postanowiono pójść za ciosem i całkiem niedawno udało się zrobić jej drugą edycję. A organizatorzy już myślą o kolejnych.

Warsztaty taneczne o wdzięcznej nazwie „Pląsy” zorganizowano w dniach wolnych od pracy szkoły między świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. W ich realizację zaangażowani byli sympatycy „Młodych…”: Michalina Wasiak i Damian Bartosiewicz, a także nauczycielka nauczania przedszkolnego Marta Ruszczyńska. Warsztaty prowadził także Mateusz Sobecko – finalista jednej z edycji programu telewizyjnego „You can dance”.

Uczestnicy, którzy licznie przybywali na trzydniowe zajęcia, mogli nauczyć się podstaw tańca klasycznego, jazzowego, tańca współczesnego oraz hip-hopu. Z zimowych „Pląsach” wzięło udział łącznie ok. 50 osób w dwóch grupach: podstawowej i średniozaawansowanej.Urząd Gminy Przasnysz


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments