Szkoła Podstawowa w Bogatem zyskała nowe pomieszczenia dla oddziału przedszkolnego

17 października odbyła się uroczystość oddania do użytku nowych pomieszczeń oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Bogatem.

 

Wiosną tego roku zakończono prace budowlane w budynku Szkoły Podstawowej w Bogatem związane z adaptacją pomieszczeń na potrzeby oddziałów przedszkolnych.

Wykonano wejścia do oddziału wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych, dwie sale zabaw z podziałem na grupy wiekowe wraz z pomieszczeniem sanitarno-higienicznym, szatnie, pomieszczenia przyjęcia i rozdzielni posiłków wraz ze zmywalnią, pomieszczenia socjalne i toaletę ogólnodostępną oraz pomieszczenie porządkowe. Koszt inwestycji wyniósł 472,4 tys. złotych – został sfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

W poniedziałek, 17 października odbyła się uroczystość związana z przekazaniem nowych pomieszczeń dla przedszkolaków. Tradycyjnie dokonano przecięcia wstęgi i poświęcenia oddziału przedszkolnego przez ks. proboszcza Cezarego Olzackiego.

Kolejna część uroczystości odbyła się na sali gimnastycznej. Nie brakowało podziękowań oraz gratulacji. Przed zgromadzoną widownią wystąpiły przedszkolaki, uczniowie, a także Klub Seniora z Bogatego.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tutejszy
Tutejszy
1 rok temu

Gdzie p. Starosta? Taka okazja? Zmieścił by się.