Szkoła Podstawowa nr 1: Przedsmak majówki!

We wtorek – 30 kwietnia 2013r. klasy IIIai i IIIc wraz ze swoimi wychowawczyniami Elżbietą Kucharczyk, Anną Czyżewską, Anną Wiechowską-Grzeszczuk oraz mamami ponownie wybrały się, by wspólnie dobrze się bawić. O tym, czy warto było tak wykorzystać czas po lekcjach, niech świadczą napisane przez dzieci opinie oraz oczywiście zdjęcia.

„Wycieczka do Ostrołęki bardzo mi się podobała. Na początku byliśmy na basenie, gdzie wszyscy dobrze się bawiliśmy. Potem pojechaliśmy do kina na film pt. „Krudowie”. Był on o jaskiniowcach. Na koniec zjedliśmy posiłek w „ Mc Donaldzie”. Moim zdaniem wycieczka była bardzo udana.”

 Dominik Ferenc

„Po zajęciach lekcyjnych pojechaliśmy całą klasą na wycieczkę do Ostrołęki. Najbardziej podobało mi się na basenie. Było tam dużo zjeżdżalni oraz wirujące koło.”

 Krystian Chmielewski

„30 kwietnia we wtorek pojechaliśmy na wycieczkę do Ostrołęki. Byliśmy na basenie i w kinie 3D. Basen był ogromny z trzema zjeżdżalniami oraz rwącą rzeką. Film miał tytuł „Krudowie”. Był fajny  i bardzo śmieszny, oczywiście animowany. Ostrołęka, chociaż nie widziałam jej całej, jest bardzo piękna i ciekawa. Wycieczka była wspaniała, więc polecam.”

 Weronika Jaśkiewicz

 „30 kwietnia pojechaliśmy na wycieczkę do Ostrołęki. Najpierw byliśmy na basenie. Były tam 3 zjeżdżalnie i rwąca rzeka. Fajna była dla mnie zjeżdżalnia żółta. Bardzo polecam basen na wypoczynek i chwile spędzone z rodziną. Później poszliśmy do kina 3D na film pod tytułem „Krudowie”. Na sam koniec obróciliśmy się do Macdonalda. Ogólnie wycieczka bardzo mi się podobała, a zwłaszcza film.”

 Karolina Przybysz

„Uważam, że na wycieczce było   bardzo  fajnie.  Myślę,   że  największą  atrakcją był basen. Bardzo mi się podobało w kinie 3D, ponieważ była fajna bajka i dobre efekty.”

 Dawid Kaczyński

„Wycieczka do Ostrołęki odbyła się 30.04.2013 r. Najpierw pojechaliśmy na basen. Zjeżdżałam z trzech rur.  Miałam tam przygodę z innymi, że hej. Mianowicie wpadliśmy w wielki wir. Następnie  pojechaliśmy do kina, gdzie obejrzeliśmy film pt. „Krudowie”. Było świetnie. W Mac Donald’s też była przygoda. Wybuchła mi cola. To był wspaniały dzień. Nigdy go nie zapomnę.”

 Olga Gadomska


Szkoła Podstawowa nr 1 w Przasnyszu


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments