
Szkoła dla rodziców i wychowawców w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu
W dniach od 23 września do 2 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbywały się warsztaty „Szkoła dla rodziców i wychowawców cz.1”.
W warsztatach „Szkoła dla rodziców i wychowawców cz.1” udział wzięły rodziny zastępcze z terenu powiatu przasnyskiego. Warsztaty składały się z cyklu 10 spotkań i obejmowały 30 godzin zegarowych.
– W dniu 2.12.2022r. miało miejsce zakończenie szkolenia, podczas którego Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski i Dyrektor PCPR w Przasnyszu Krzysztof Goś wręczyli uczestnikom warsztatów zaświadczenia o ukończeniu szkolenia – informuje Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.
W nagrodę za udział w warsztatach uczestnicy otrzymali również książki pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”.
ren