Szesnaście najlepszych drużyn z Północnego Mazowszu rywalizowało w turnieju „Diamenty Mazowsza 2023”.

16 drużyn wzięło udział w turnieju „Diamenty Mazowsza 2023”. Na trybunach pojawił się Jerzy Milewski, komentator Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra, prowadzący program Ninja Warrior Polska.

 

W sobotę, 14 października do Przasnysza zawitała kolejna impreza sportowa. Tym razem szesnaście najlepszych drużyn z terenu Północnego Mazowszu z rocznika 2013 rywalizowało na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w turnieju „Diamenty Mazowsza 2023”.

– Najlepszą drużyną turnieju został Juventus Academy Warszawa, którzy w meczu finałowym okazali się lepsi od Korony Ostrołęka. Trzecie miejsce przypadło APN Ostrołęka, a na czwartym rywalizację zakończył MKS Ciechanów – relacjonuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu.

Tradycyjnie na tego typu imprezach można spotkać znane postacie. Tak też było i tym razem. Na przasnyskim stadionie pojawił się obserwujący zmagania sportowe swego syna – Jerzy Milewski, komentator w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, który prowadzi także serwisy sportowe oraz popularny program Ninja Warrior Polska.

Organizatorem turnieju był Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Ciechanowsko – Ostrołęcki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz OSiR w Przasnyszu.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments