Sześciu poszukiwanych wpadło w ręce przasnyskiej policji

W ciągu dwóch ostatnich dni funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali sześć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

We wtorek (07.02.2023) o godzinie 12.20 policjanci pionu prewencji podczas pełnionej służby zatrzymali 22 – letniego mieszkańca Przasnysza poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze trzydziestu dni.

Tego samego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł 48 – letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary stu osiemdziesięciu dni pozbawienia wolności.

 

W środę z kolei, o godzinie 12.00 policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu zatrzymali 40 – letniego mężczyznę, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu, celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze stu dwudziestu dni.

Kolejne osoby to: 27 – latek zatrzymany na terenie gminy Przasnysz, który w zakładzie karnym spędzi najbliższe siedem miesięcy, 32 – letni mieszkaniec Przasnysz, który do odsiadki ma pięć dni i 35 – latek, który posiedzi dwa i pół miesiąca.

 

ren

 

Sprawdź również
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz
1 miesiąc temu

Dobrze że Policja działa. Dziękuję