Sześć placów zabaw powstanie w gminie Chorzele

W poniedziałek, 26 lipca burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, podpisała umowę z wykonawcą na budowę placów zabaw w 6 miejscowościach: Czaplice Wielkie, Nowa Wieś Zarębska, Mącice, Rembielin, Rawki, Zdziwój Stary.

 

Inwestycje są dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie ogółem 60 tys. zł, po 10 tys. zł na każdy plac zabaw. Wartość całego zadania budowy 6 placów zabaw wyniesie 106 707,43 zł brutto.

 

Zakres umowy obejmuje: zakup, dostawę i montaż we wskazanych lokalizacjach urządzeń zabawowych oraz elementów stanowiących wyposażenie placów zabaw wskazanych w dokumentacji projektowej. Planowany termin zakończenia ww. prac, to połowa sierpnia 2021 r.

 

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
11 miesięcy temu

Szkoda że nie powstają w P-szu.Miał być plac na osiedlu Wojskowym, było spotkanie w tej sprawie z wcześniejszym burmistrzem.Byłam wtedy w ciąży. Dziecko ma już 7 lat a tam jak była kupa piasku z kilkoma drewnianymi urządzeniami częściowo już bezużytecznymi tak jest do tej pory.

Jan
Jan
11 miesięcy temu
Reply to  Kalina

Przecież powstają od kilku lat za kilkadziesiąt tysięcy co roku przy szkołach i przedszkolach, tylko szkoda, że nie są ogólnodostępne dla mieszkańców a za nasze pieniądze.