Sześć placów zabaw powstanie w gminie Chorzele

W poniedziałek, 26 lipca burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska, podpisała umowę z wykonawcą na budowę placów zabaw w 6 miejscowościach: Czaplice Wielkie, Nowa Wieś Zarębska, Mącice, Rembielin, Rawki, Zdziwój Stary.

 

Inwestycje są dofinansowane z Urzędu Marszałkowskiego w kwocie ogółem 60 tys. zł, po 10 tys. zł na każdy plac zabaw. Wartość całego zadania budowy 6 placów zabaw wyniesie 106 707,43 zł brutto.

 

Zakres umowy obejmuje: zakup, dostawę i montaż we wskazanych lokalizacjach urządzeń zabawowych oraz elementów stanowiących wyposażenie placów zabaw wskazanych w dokumentacji projektowej. Planowany termin zakończenia ww. prac, to połowa sierpnia 2021 r.

 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalina
Kalina
1 miesiąc temu

Szkoda że nie powstają w P-szu.Miał być plac na osiedlu Wojskowym, było spotkanie w tej sprawie z wcześniejszym burmistrzem.Byłam wtedy w ciąży. Dziecko ma już 7 lat a tam jak była kupa piasku z kilkoma drewnianymi urządzeniami częściowo już bezużytecznymi tak jest do tej pory.

Jan
Jan
1 miesiąc temu
odpowiada  Kalina

Przecież powstają od kilku lat za kilkadziesiąt tysięcy co roku przy szkołach i przedszkolach, tylko szkoda, że nie są ogólnodostępne dla mieszkańców a za nasze pieniądze.