Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 9 latka

9 latek wybrał się ze starszym bratem na ryby. Poszukiwało go kilkudziesięciu policjantów, strażaków i pies tropiący. Chłopca odnaleziono na terenie sąsiedniego powiatu.

Wczoraj (01.08.br) około godziny 19.00 dyżurny przasnyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 9 letniego chłopca, który wraz z 14 letnim bratem wybrał się rowerem  na ryby. 14 latek stracił kontakt z zaginionym po przejechaniu kilku kilometrów. Rodzice chłopca i sąsiedzi sami szukali zaginionego przez około 1,5 godziny, po czym powiadomili Policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania, które zakończyły się sukcesem.

Półtorej godziny trwały poszukiwania   9 letniego chłopca, który zgubił się w lesie. Sytuacja była poważna, ponieważ zaginiony  z powodu swojej choroby ma problemy w nawiązaniu kontaktu z osobami nieznanymi i wymaga stałej opieki innych.

W poszukiwaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów , strażaków i pies tropiący.

Około godziny 20:00 do dyżurnego przasnyskiej komendy zadzwoniła kobieta informując, że na swoim polu znalazła chłopca z rowerem, który wyglądem przypomina zaginionego. Jak się okazało chłopiec przejechał  na rowerze  19 kilometrów.

Dziecko nie posiadało żadnych obrażeń, zostało przekazane pod opiekę rodzicom.

Autor:

E.Ś.


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments