Święty Mikołaj odwiedził szkoły i przedszkola w gminie Przasnysz

We wtorek, 6 grudnia szkoły i oddziały przedszkolne w Lesznie, Dobrzankowie, Bogatem, a także Starej i Nowej Krępie odwiedził Święty Mikołaj. Przybył w towarzystwie strażaków, przedstawicieli gminy Przasnysz i AMK Rzemieślnik.

 

We wtorek, 6 grudnia przedstawiciele AMK Rzemieślnik wraz z Grażyną Wróblewską, wójtem gminy Przasnysz, która wcieliła się w świątecznego elfa oraz ze Świętym Mikołajem odwiedzili dzieci uczęszczające do szkół i oddziałów przedszkolnych na terenie gminy.

– W placówkach oświatowych w Nowej Krępie i Starej Krępie do Mikołaja dołączyli druhowie strażacy z jednostki OSP w Szli i Starej Krępie, którzy także obdarowywali dzieci prezentami – informuje samorząd.

Dzieciaki wraz z gronem pedagogicznym okrzykami radości witały siwobrodego. Uczniowie i przedszkolaki zapraszali Mikołaja do zdjęcia i przybijały z nim „piątki”.

Tradycyjnie, nie zabrakło świątecznych piosenek oraz wierszyków. Te nagradzane były drobnym upominkiem. Odwiedziny Mikołaja przyniosły dzieciom wiele szczęścia i radości.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments