Świetlicowa fabryka ozdób choinkowych w przasnyskiej „Trójce” [FOTO]

Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu nabrała świątecznego klimatu. W budynku, jak i na dziedzińcu szkoły pojawiły się świąteczne dekoracje, a dzieci przebywające na świetlicy wykonały świąteczne ozdoby.

 

W Szkole Podstawowej nr 3 świąteczny klimat gości już od początku grudnia. Przed szkołą pojawiły się świąteczne iluminacje, zaś w korytarzu zaraz przy wejściu świąteczna choinka. Teraz również sala świetlicy szkolnej zmieniła się w zimową krainę.

W szkole pojawiła się skrzynka na listy, do której uczniowie wrzucali stworzone przez siebie listy zaadresowane do Świętego Mikołaja.

– Wspólnie stworzyliśmy „Choinkę Świetliczaków”, która dumnie ozdabia szkolny korytarz. Nie zabrakło także własnoręcznie wykonanych dekoracji świątecznych takich jak: mikołaje, śnieżynki, skrzaty, bałwanki, choinki czy renifery. Świetliczaki miały okazje samodzielnie wykonać  pudełeczka świąteczne, które mogą posłużyć za ozdobę choinkową – informuje szkoła.

 

Uczniowie świetnie bawili się wybierając motywy świąteczne i tworząc własnoręczne eko-pocztówki z makulatury, na których napisali życzenia świąteczne dla rodziny lub znajomych.

– Uruchomiliśmy również świetlicową produkcje ozdób choinkowych z gliny samoutwardzalnej, która dostarczyła naszym uczniom masę dobrej zabawy. Nie zabrakło także zabaw ruchowych i tanecznych w rytmie świątecznych piosenek, które na dobre wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments