Świąteczne niespodzianki od Gminy Przasnysz

Już niebawem do wybranych osób i instytucji z powiatu oraz województwa trafią niezwykłe świąteczne niespodzianki przesłane od władz Gminy Przasnysz. Będzie to nietypowe podziękowanie za dotychczasową współpracę – ale jednocześnie dowód, jakimi zdolnościami artystycznymi dysponują mieszkańcy naszej gminy. Każdy bowiem z tych świątecznych podarunków został przygotowany przez aktywnych członków lokalnej społeczności.

Już za dwa tygodnie czekają nas święta wielkanocne. Zwyczajowo więc w tym czasie instytucje i samorządy wysyłają do wybranych adresatów życzenia i drobne podarki. W tym roku jednak przesyłki od Gminy Przasnysz nie będą ani małe, ani typowe. A wszystko za sprawą aktywnych członków klubu „Bartniak”. Mieszkańcy tej wsi przygotowali bowiem specjalne kosze wielkanocne, z obowiązkowymi motywami wiosennymi.

Przepiękne ozdoby skrywające kogutki czy zajączki powędrują w najbliższych dniach do najważniejszych instytucji wspierających działanie naszej gminy. Co ważne, przygotowanie wszystkich takich prezentów było niespodzianką dla samych władz samorządowych. Mieszkańcy Bartnik chcieli bowiem pokazać, co potrafią, a zarazem pozytywnie zaskoczyć panią wójt Grażynę Wróblewską. I trzeba przyznać, że zarówno jedno, jak i drugie udało im się w stu procentach.

Oto jak wyglądają ozdoby świąteczne przygotowane przez osoby z „Bartniaka”:


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments