Fot. Infoprzasnysz
Świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedzi Ostrołękę
Kultowa, czerwona ciężarówka Coca-Coli, symbol magii świąt, już niebawem zawita do Ostrołęki. To wszystko dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy oddali swoje głosy, aby to wyjątkowe wydarzenie mogło odbyć się w ich mieście. Wizyta ciężarówki to doskonała okazja, by poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i spędzić czas w radosnej, rodzinnej atmosferze.
Wydarzenie odbędzie się w piątek, 20 grudnia, w godzinach 16:00 – 20:00 na parkingu przy ulicy Prądzyńskiego. To nie lada gratka dla wszystkich fanów świątecznej tradycji oraz kultowych reklam Coca-Coli, które od lat rozgrzewają serca w zimowe wieczory. W specjalnie przygotowanych wnętrzach uczestnicy będą mogli wykonać wyjątkowe, świąteczne zdjęcia.
Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje – konkursy z nagrodami, a także darmowe gadżety i produkty Coca-Cola, które z pewnością sprawią radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Świąteczna ciężarówka Coca-Cola co roku przyciąga tłumy mieszkańców miast, które mają szczęście znaleźć się na jej trasie. Tym razem to Ostrołęka stanie się częścią tej wyjątkowej tradycji.

aś
