Sukcesy sportowe uczniów trzech szkół na zawodach w Ostrołęce

Dużym sukcesem młodych sportowców z powiatu przasnyskiego, biorących udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej 2021/2022, zakończył się cykl zawodów w ramach Sztafetowych i Indywidualnych Biegów Przełajowych.

 

Na zawodach rejonowych w Ostrołęce sztafety reprezentujące Szkołę Podstawową nr 2 w Chorzelach, Publiczną Szkołę Podstawową w Jednorożcu i Publiczną Szkołę Podstawową w Krzynowłodze Wielkiej zwyciężyły i awansowały do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 21 października w Kamionie.

Po rozegraniu zawodów powiatowych w Chorzelach w Indywidualnych Biegach Przełajowych, w których wzięło udział 364 uczniów i uczennic, przedstawiciele  wymienionych szkół z powiatu przasnyskiego rywalizowali na zawodach rejonowych w Ostrołęce w dniu 5.10.2021 r. Zawody rozegrane w Ostrołęce stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a nasi uczniowie wywalczyli 14 awansów na zawody wojewódzkie w trzech kategoriach wiekowych.

 

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
activ
activ
9 dni temu

Codziennik Mławski „W sierpniu br. prezes Krajowego Zasobu Nieruchomości Bartłomiej Druziński podpisał w ciechanowskim ratuszu porozumienia o współpracy w ramach realizacji inwestycji mieszkaniowych z pięcioma miastami: Ciechanowem, Płońskiem, Pułtuskiem, Sierpcem i Glinojeckiem. Jest to pierwszy krok na drodze do utworzenia spółki celowej z siedzibą w Ciechanowie o nazwie: Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Północne Mazowsze Sp. z o. o. Każde z miast zwróci się z wnioskiem o 3 mln zł wsparcia ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa, które następnie zasilą nowotworzoną spółkę, a miasta obejmą w ten sposób swoją część akcji. Samorządy nie będą ponosiły żadnych kosztów funkcjonowania nowego podmiotu ani kosztów… Czytaj więcej »

activ
activ
9 dni temu

Miasto Ciechanów „Miasto pozyskało 1,8 mln zł na renowację zabytkowego budynku
Obecnie nieużytkowany zabytkowy budynek przy ul. Fabrycznej przejdzie kompleksową renowację. Dziś (12 października) Sejmik Województwa Mazowieckiego przychylił się do wniosku prezydenta Ciechanowa o dofinansowanie modernizacji, przyznając na ten cel 1,8 mln zł. Obiektowi zostaną nadane nowe funkcje – powstanie tam bar mleczny i przestrzeń dla organizacji pozarządowych. Prace rozpoczną się w najbliższych miesiącach po zakończeniu postępowania przetargowego, które ma wyłonić wykonawcę inwestycji.

Adam
Adam
9 dni temu

Trochę boli, że przasnyskie szkoły dostają takie baty od szkół z Chorzel, Jednorożca a nawet Krzynowłogi pomimo, że są o wiele większe i mają większy potencjał. Czy to jest efekt wspaniałej pracy naszych nauczycieli i trenerów w zajęciach pozalekcyjnych.

Gree
Gree
8 dni temu
odpowiada  Adam

Na wsi dzieci mają więcej ruchu, niż miejskie kebaby

Gree
Gree
8 dni temu

W Ostrołęce? A w tle chorzelski kościół?