Sukces zawodników „Jednorożec robi co może” w makowskim biegu

Zawodnicy z Jednorożca w kategoriach indywidualnych i w kategorii drużynowej „wybiegali” 8 pucharów w Makowie Mazowieckim.

Na dystansie 15 km do startu stanęła 4-osobowa drużyna, w której wystartowali: Robert Klimczak,  Paweł Bakuła, Robert Sadowski, Mariola Wiktorska.

– W kategorii drużynowej zajęliśmy II miejsce i bardzo się z tego faktu cieszymy. Choć biegło wielu doświadczonych biegaczy z innych drużyn nie uzbierali pełnego składu by stanąć do rywalizacji drużynowej, a naszych jednorożców zawsze pełno i to się chwali – komentują zawodnicy klubu.

Na dystansie 5 km klub wystawił 2 drużyny. Obie stanęły na podium. Nie zabrakło też sukcesów indywidualnych. W biegu wystartowali: Damian Urbaniak (I miejsce w M10), Sylwester Urbaniak (III miejsce w M30), Piotr Długołęcki, Anna Urbaniak (II miejsce Open wśród kobiet). Na III miejsce podium wskoczyła kolejna czwórka: Marek Frontczak, Darek Mordwa, Michał Panuś, Wiktoria Okraska, Ania Koźlik.

W biegach dziecięcych wystartowała Zuzia Koźlik, która biegła z dziewczynkami o 3 lata starszymi.

– Miejsca żadnego nie zajęła i dziwne to nie było, ale zrobiła co mogła i z uśmiechem wpadała na metę – informuje klub.